Pravidla

 1. Soutěže MISS PES se může zúčastnit každý pes, který je přihlášen v obvodě Mariánské Hory a Hulváky a jeho majitel za něj řádně hradí patřičné poplatky.
 2. Při účasti v soutěži nezáleží na pohlaví psa, věku, ani na jeho rase. Zúčastnit se může pes každého plemene, ale i kříženec.
 3. Zapojit do soutěže může majitel svého psa prostřednictvím webových stránek www.misspes.cz. Ve formuláři vyplní potřebné informace a nahraje fotografie zvířecího kamaráda.
 4. Maximální počet fotografií jednoho psa, které jsou zaslány do soutěže, je stanoven na 5 ks. Při zaslání většího počtu fotografií bude každá nad tento počet ze soutěže vyřazena.
 5. Rozměry a kvalita fotografií nejsou blíže stanoveny, doporučuje se ale snímek focený digitálním fotoaparátem nebo lepším mobilním telefonem.
 6. Společně s fotografií je nutné uvést jméno, věk a rasu psa (v případě křížence uveďte “kříženec”), ale také adresu, na které je evidován, jméno majitele a telefonický kontakt na něj. Majitel psa souhlasí, že tyto údaje budou zpracovány pro potřeby soutěže.
 7. Zaregistrováním přes webové stránky nebo zasláním fotografií na adresu soutez@misspes.cz dává autor fotografie/fo­tografií a majitel psa organizátorovi soutěže MISS PES svolení k následnému zveřejnění fotografie/fo­tografií, její/jejich případné úpravě a dalšímu využití pro potřeby této soutěže.
 8. Ze všech psů na přijatých fotografiích vybere porota a veřejnost v hlasování ty nejsympatičtější, kteří budou společně s jejich majiteli oceněni. Absolutní vítěz soutěže získá krmivo a jiné dobroty, připraveny jsou ale i další ceny. Hlasování veřejnosti se uskuteční na webových stránkách soutěže www.missspes.cz ve dnech 1. září až 11. září.
 9. Součástí soutěže MISS PES je také speciální kategorie MAZLÍK. Do ní je možné přihlásit jakékoli zvířátko bydlící na území obvodu Mariánské Hory a Hulváky. Soutěžící této kategorie budou hodnoceni zvlášť, platí pro ně stejná pravidla jako pro pejsky, uvedená výše.
 10. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční u kašny na Stojanově náměstí a následně se objeví na webových stránkách www.misspes.cz, facebooku a také ve Zpravodaji Mariánských Hor a Hulvák. Termín vyhlášení bude zveřejněn na facebookovém profilu městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky a webových stránkách soutěže.
 11. Organizátorem soutěže MISS PES a MAZLÍK je městský obvod Mariánské Hory a Hulváky.

www.marianskehory.cz, www.radniceprolidi.cz

Náhodní soutěžící