Rok 2015

NAŠEL SE NEJVĚTŠÍ SYMPAŤÁK OBVODU

V pondělí 5. října 2015 u kašny na Stojanově náměstí byly vyhlášeny výsledky soutěží MISS PES a MAZLÍK 2015, ve kterých se pejskové a další zvířátka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky utkali o titul Největší sympaťák roku.

MISS PES:

  1. místo: hovawart Spark
  2. místo: německý vlčí špic Kim
  3. místo: aljašský malamut Yukon
  4. místo: německý ovčák Gaston
  5. místo: maltézský psík Honey

MAZLÍK:

  1. místo: kočka domácí Kulíšek VI.
  2. místo: norská lesní kočka Olympia
  3. místo: britská modrá kočka Čenda
  4. místo: andulka Rudíček
  5. místo: kočka domácí Moris

“Letošního ročníku se zúčastnilo téměř sedmdesát soutěžících a vybrat z nich ty nejsympatičtější bylo opravdu složité. Protože jsme si vědomi, že hodnocení poroty je velmi subjektivní, mysleli jsme na všechny a malý dárek s čestným uznáním jsme měli připravený úplně pro každého, kdo se do čtvrtého ročníku naší soutěže zapojil,” řekl 1. místostarosta obvodu Patrik Hujdus, který výsledky vyhlašoval společně se starostkou Lianou Janáčkovou.

Všichni pejskové, kteří byli přítomni slavnostnímu vyhlášení, dostali na konci akce od organizátorů pamlsek a jejich majitelé ocenili, že obvod podobnou akci uspořádal.

“Z vyhlašování výsledků se stala tradice. Mám z toho dobrý pocit, když se každoročně u kašny sejde takové velké množství pejskařů a dalších milovníků zvířat. Také proto i v příštím roce soutěž znovu určitě zorganizujeme, na nové fotografie soutěžících se už moc těším,” dodal místostarosta Hujdus.